DŮLEŽITÉ INFO

Milí rodiče,

moc Vás zdravím po prázdninách, nyní ve 3. A třídě. Posílám informace k 1. školnímu týdnu.

  • Od středy 2. 9. by se měly děti už přezouvat. Skříňky v šatně mají označeny jménem. Prosím o přinesení zámku. Většina dětí u mě starý (náhradní) klíček má. Pokud pořídíte nový zámek, prosím o dodání jednoho podepsaného klíčku ke mně.
  • Od středy 2. 9. – pátku 4. 9. bude zkrácené vyučování bez 5. hodin, tj. každý den bude konec vyučování v 11, 30 hodin. Od pondělí 7. 9. se už budeme učit podle rozvrhu v celém rozsahu.
  • Od středy 2. září fungují obědy, vše, co se týká ŠJ, řešte s paní Jahodovou. Čipy jsou stejné jako minulý rok.
  • Děti také dostaly informace ke ŠD. Naše třída bude v 5. oddělení (p. vych. Veronika Veselá). Pokud jste ještě neodevzdali závaznou přihlášku = zápisní lístek, pošlete ji obratem vyplněnou zpět, nejlépe 2. 9. Veškeré informace o ŠD najdete na webu školy v záložce „Družina a klub“.
  • Děti dostaly žákovskou knížku, ve které najdete důležité kontakty… Termíny ředitelského volna jsou ještě v jednání a závisí na postupu prací probíhající rekonstrukce školní půdy. Prosím v žákovské knížce o vyplnění údajů o Vašem dítěti a kontaktů na Vás.
  • Srdečně Vás zvu na 1. letošní třídní schůzku, která se bude konat ve středu 9. září od 18 hodin v naší třídě.
  • TV budeme mít v úterý 1. a 2. hodinu, poprvé 8. 9. Zatím budeme chodit podle počasí na hřiště či do okolí školy, v případě deště do sokolovny. Pomůcky: v látkové tašce či batůžku tepláky (legíny, kraťasy), sportovní obuv se světlou podrážkou, mikina, kšiltovka, případně náhradní tričko. Nyní v září bude v tento den a čas TV pouze v prvních dvou týdnech, protože od středy 16. září začneme jezdit se 3. B na plavecký výcvik do bazénu na Barrandov.
  • Od středy 2. 9. mohou děti nosit výtvarné a jiné pomůcky podle seznamu (viz druhá strana tohoto papíru). Budou si je opět nechávat ve třídě ve svých šuplíkách.

Středa 2. 9.

S sebou: přezůvky, aktovku, penál, prázdninový deník. Děti budou postupně během prvního týdne prezentovat ostatním své zážitky z prázdnin. Dostanou učebnice, pracovní sešity, sešity na jednotlivé předměty, desky na PL a diář. Vše jsem dětem opět nakoupila společně. Prosím o postupné obalení všech učebnic a sešitů do konce září.

Čtvrtek 3. 9. a pátek 4. 9.

Vyučování podle rozvrhu (bez 5. hodiny). S sebou: potřebné učebnice, penál, pracovní sešit č.3 z matematiky z 2. třídy…Pokračovat budeme také v prezentacích prázdninových zážitků.

Přeji dětem i Vám nejen krásný 1. školní týden, ale i prima celý školní rok a těším se na vzájemnou spolupráci!

                                                                                                                            Jana N.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s