Distanční výuka v týdnu od 19.10.2020

V týdnu od 19. – 23. 10. bude probíhat on-line výuka na skupiny. Každá skupina bude mít dle pokynů MŠMT 30 min. ČJ a 30 min. MA denně, 1x v týdnu AJ. Děti rozdělím do 2 skupinek a jejich rozvrh uvidíte v aplikaci Teams. Jedna skupina bude mít výuku PO+STŘ 8,30 – 9,30 hod. a ÚT+ČT 10,00 – 11,00 hod. Druhá skupina to bude mít opačně. V pátek 23.10. bude on-line probíhat pouze 30 min. v AJ, čas již vidíte v kalendáři Teams.

V prvouce jsme dnes začali dělat téma Naše vlast. Děti ve svých deskách mají svůj brainstorming, v google fotkách můžete vidět Myšlenkovou mapu celé třídy. Je neuvěřitelné kolik toho o České republice už dohromady víme. V tomto a příštím týdnu budou děti v prvouce pracovat samostatně. Každý si vytvoří svůj lapbook -Naše vlast. Jako pomocník jsem dětem vytiskla šablony k nalepení, vybarvení apod. Děti ale mohou tvořit zcela volně a samostatně. Nápovědou jim může být i učebnice prvouky na straně 13. Lapbooky si budeme ukazovat a prezentovat po podzimních prázdninách na začátku listopadu.

Distanční výuka je již dle zákona povinná. V případě absence musí být žák řádně omluven. Pokud máte problémy s technikou, kontaktujte mne a pokusím se vám zajistit zapůjčení notebooku apod.

V případě potřeby volejte, pište.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s