Hlášení z EKOTÝMU naší školy

V říjnu se naše škola připojila k ekoškolácké výzvě KAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ. Bohužel byly školy uzavřeny dříve, než stihly proběhnout schůzky Ekotýmů, a děti tak nemohly předat informace do svých tříd. Proto mi dovolte vás seznámit s touto akcí alespoň formou emailu. V průběhu týdne od 19. 10. do 25. 10. máte možnost si vybrat jednu nebo více ze sedmi méně či více náročných výzev, které pro nás připravilo sdružení Tereza. Seznam všech výzev včetně základních informací o akci najdete na https://ekoskola.cz/_files/userfiles/Kampa_OH_2020_informace1.pdf.

Zároveň pod tímto odkazem https://ekoskola.cz/_files/userfiles/Piloha_2_pbzny_vyhodnocovaci_list_2020.pdf najdete formulář pro záznam plnění výzev, které jste si vybrali.

Pokud se rozhodnete pro zapojení, pošlete mi, prosím, scan vyplněného formuláře do konce října, abych stihla dát vše dohromady a výsledky za celou školu včas odeslat. Emailová adresa: katerina.vrtiskova@zsvrane.cz. Děkuji vám.

Poslední informace se týká sběru podzimních plodů pro zimní přikrmování ptáků na školní zahradě. Pokud se s dětmi vypravíte do přírody, budeme rádi za sběr dobrot, které pak děti v zimě pro krmení využijí. Přehled vhodného krmiva a jeho uskladnění najdete na https://www.vrtiskova.cz/clanky/zs-vrane-nad-vltavou/informace-pro-rodice/sber-podzimnich-plodu-2020.html

Děkuji vám za přečtení zprávy a přeji v současné době hlavně pevné zdraví.

Katka Vrtišková
školní koordinátor programu Ekoškola

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s