37. TP

Vážení rodiče, milé děti,

nadcházející týden bude velice aktivní. Ve středu začíná plavání, proto v pondělí nebude TV, ale VLA a ČJ. Na plavání se sejdeme v 7,50 dole v šatnách. Děti budou mít s sebou v batůžku v igelitce plavky, ručník, mýdlo, hřeben, svačinu, pití, drobné do bufetu. Vyučování končí dle rozvrhu. Prosím donést potvrzení od lékaře.

Ve čtvrtek 16.9. zahájíme slavností snídaní týden PĚŠKY DO ŠKOLY. Snídaně je určena pro rodiče, děti a učitele. Začátek akce v 7:30 pro všechny. Každá třída bude mít pro své dobroty 1 lavici. Prosím o domluvu mezi rodiči a zajištění pohoštění na snídani – buchty, chleby, pomazánku, juice, čaj, káva…dle uvážení a dohody…

K dispozici budou na každé stanoviště papírové ubrousky a kelímky na případné nápoje, před školou dezinfekce. Pro zajištění bezpečnosti oslovuje škola místní strážníky.                                        Ukončení pro 2. stupeň v 8:00, pro 1. stupeň cca 8:10.

Na závěr týdne (v neděli 19.9. od 16,00 hod.) se doufám potkáme ve Staré škole ve Vraném. Bude se zde konat Interaktivní výstava – Dejme stopku plýtvání vodou!

Lenka připravila pro děti procvičování slovíček z AJ.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s