49.-50. týden

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že jsem také měla pozitivní test, zůstáván do 13.12. na neschopence (včetně). Naštěstí je průběh mírný a již se cítím dobře. Bohužel za dětmi ještě nemohu. S dětmi ve škole bude pravděpodobně Lucka s Lenkou a suplující učitelé.
V pondělí 6.12. mohou do školy jen ty děti, které mají negativní test na covid. Děti si potvrzení o negativitě přinesou s sebou. Pokud nemůžete potvrzení vytisknout, pošlete mi ho obratem na mail. 
V pondělí se budeme opět testovat.
Děti nemocné, pozitivně testované zůstávají doma, do školy mohou až za 14 dní dle pokynů hygieny. Napište mi prosí info kdo zůstává doma a termín testování. V tuto chvíli mám info o 4 pozitivně testovaných dětech.
V příloze najdete týdenní plán. Děti ho mají připravený vytištěný ve škole. Zítra ho dostanou k založení. Další přiložený dokument je příprava na jednotlivé dny. Děti, které jsou nemocné mohou podle této přípravy samostatně pracovat doma. Online výuka neprobíhá. Pracovní listy mají děti připravené ve škole. Nemocným dětem dáme PL do desek a budou k vyzvednutí na recepci (podle toho, kdo mi napíše). Čtení s porozuměním přikládám.
Pokud pondělní testování proběhne v pořádku, půjdou děti v pátek 10.12. na andělské divadelní vystoupení do vranského kostela. Děti pořádně oblékněte a obujte. Bývá tam opravdu veliká zima.
S pozdravem a přáním pevného zdraví Jana N.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s